Hakan KILIÇ, kurucusu olduğu Ankara Medya Akademisi bünyesinde Ankara’da fotoğrafçılık kursu vermektedir. Fotoğrafçılık kursunda en ince detaylara kadar inerek kursiyerlerin profesyonelliğe bir adım daha atmasını sağlamakta ve eğitim gören kursiyerlerin iyi bir fotoğrafçı olması için çabalamaktadır.

Türkiye’nin en çok tercih edilen fotoğrafçılık kursu Ankara‘da, Ankara Medya Akademisi’nde hizmet vermektedir. Kursiyerlerine eğitim için sağladığı profesyonel fotoğraf makineleri ile eğitimde çığır açan Hakan Kılıç Ankara Medya Akademisi olarak kursiyerlerine gerekli tüm teknik ekipmanları sağlıyor. Ankara sokaklarında uygulamalı eğitim veren Hakan Kılıç, eğitim salonunda verdiği teknik bilgilerin ardından kursiyerleriyle Ankara sokaklarını arşınlamaktadır.

Üstelik aldığınız fotoğrafçılık kursu sonunda yetersiz görünürseniz eğitime ücretsiz devam etme hakkınızda bulunmakta. Fotoğrafçılığı öğreteceğinin garantisini veren Kılıç, kursiyerlerin sosyalleşmesine de büyük katkı sağlıyor.

Ankara‘nın merkezi Kızılay’da bulunan Sanat Akademisi’nde verilen fotoğrafçılık kursu, diksiyon kursu,  kişisel gelişim seminerleri sizlerin gelişiminize ve sosyalleşmenize yardımcı olacak şekilde planlanmaktadır.

Fotoğrafçılık Kursu Ankara hakkında daha detaylı bilgi için iletişim sayfasında ya da akademilerin sayfasından kendisine ulaşabilirsiniz.